Ładowanie...

Popularni przewoźnicy: kurier Delta City

Szybkie, sprawne i bezpieczne dostarczanie przesyłek to teraz rzecz ważniejsza niż kiedykolwiek. Nigdy jeszcze nie zamawiano tak wielu rzeczy online – często nawet artykuły spożywcze. Nigdy nie przesyłano sobie tak wielu rzeczy i to z nadzieją, że nie tylko dotrą one na czas – najszybciej jak to tylko możliwe – lecz możliwie jak najszybciej, nawet na drugi dzień. Nigdy więc na barkach firm kurierskich nie spoczywała tak duża odpowiedzialność.

Delta City Przesyłki to firma kurierska radząca sobie jednak z tym obciążeniem świetnie – już od 2001 roku.

Przesyłki kurierskie Delta City

Delta City to firma mogąca pochwalić się mnóstwem zalet! W firmie postawiono na realizację zamówień tak krajowych, jak i międzynarodowych, realizowanych również w serwisie miejskim oraz w formie usług logistyczno-magazynowych. Kompleksowa usługa charakteryzująca się profesjonalną obsługą, szybką realizacją zlecenia i szeroką gamą działań, tak standardowych, jak i wielu dodatkowych – to rzeczy odróżniające tego popularnego przewoźnika od innych.

Delta City – przesyłki

Osoby prowadzące własne firmy to osoby najbardziej świadome, że w biznesie liczy się przede wszystkim czas. Trzeba zatem zadbać o współpracę z przewoźnikiem, świadczącym swoje usługi w sposób bezpieczny dla przesyłek, w rozsądnej cenie, a jednocześnie w sposób szybki. Delta City to firma kurierska, mogąca pochwalić się wszystkimi, wymienionymi zaletami – stąd współpraca z wieloma firmami z różnych branż, bardzo zadowolonymi z ich usług.

Współpraca z kurierem

Ofertę Delta City skierowano przede wszystkim do firm polskich – ponieważ większość klientów to właśnie firmy polskie – jednak współpraca z zagranicznymi firmami również jest możliwa. Inne kryteria to skupienie przede wszystkim na paczkach (a nie na przykład na wysyłkach paletowych), a także na branżach: obuwniczej, odzieżowej i sieciach handlowych. To główne branże współpracujące z Delta City, zajmującą się dostawą towarów z magazynów centralnych do ich placówek.

Delta City - śledzenie przesyłek

Delta City to firma wyposażona w liczne, nowoczesne technologie. Dzięki temu można oczekiwać po niej rzetelności oraz zapewnienia bezpieczeństwa – na przykład wyposażono samochody kurierskie w nadajniki GPS, monitorowane przez firmy ochroniarskie. Do tego dodano między innymi opcję śledzenia przesyłek w trybie online oraz proces integracji systemowej w firmie z klientami.

W firmie postawiono na innowacyjność i stały rozwój – założono, że dopiero po osiągnięciu ilości 100 tysięcy obsługiwanych paczek dziennie można nieco przyhamować. W tym momencie położono zatem nacisk na stały rozwój w wielu dziedzinach i wprowadzanie kolejnych, pomocnych klientom usług, jak płacenie kartą czy dostawę paczek pobraniowych.

Zobacz
TOP